Hamownia Wrocław

 MAHA MSR1000

Firma Jetronik jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Europie wschodniej zakupiło hamownię podwoziową, od początku były to produkty firmy MAHA Maschnenbau Haldenwang ze względu na doświadczenie jakość produktów wszelkie wymagane certyfikacje nie mogliśmy wybrać lepszego produktu. Obecny model MSR1000 to najnowszy produkt tej firmy.

Dumni jesteśmy z faktu posiadania tego modelu gdyż jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany model hamownii podwoziowej dostepny na rynku, posiada opcje dopędzania dowolnej osi bez udziału napedu mierzonego pojazdu, oznacza to że nie ma już potrzeby  rozłączanie układów ABS lub innych systemów trakcji, zmienny rozkład napedu 4x4 np. Haldex stosowany w wielu obecnie produkowanych autach może być dokładnie i bezpiecznie przetestowany na naszej hamownii, możemy wskazać dokładny rozkład mocy wystepujący na poszczególnych osiach wraz z siłami strat które na nich wystepują. Hamownia ta posiada tylko jedną rolkę wirującą dla każdego koła oznacza to, że powierzchnia styku koła z podłożem jest również tylko jedna dokładnie tak jak na drodze w efekcie pomiar i testy wykonane na tym urzadzeniu są dokładnym odwzorowaniem warunków występujacych na ulicy.

MSR1000 tak jak i inne urzadzenia posiada aprobatę grypy VW, BMW, Mercedesa Peugota i innych oznacza to, ze pomiary na tej hamownii są honorowane przez producentów tych pojazdów.